دسته بندی
زن خیانتکار: گفت از شوهرت طلاق نگیر، باید اورا بکشیم

رابطه پنهانی زن و مردی که متهم هستند با همدستی دونفر دیگر، شوهر زن جوانی را به قتل رسانده‌اند، آنها را برای باردوم پای میز محاکمه کشاند. پرونده این قتل سال 89 تشکیل شد. آن زمان ماموران با شکایت زنی جوان باخبر شدند مردی به نام هوشنگ از خانه بیرون رفته و دیگر برنگشته‌ است.

یک‌روز بعد از اعلام این گزارش جسد هوشنگ در اطراف تهران پیدا شد. دست و پای مقتول بسته و فشار شدیدی به گلویش وارد که باعث خفگی او شده ‌بود. با شناسایی جسد تحقیقات برای پیداکردن سرنخی از عاملان این قتل آغاز شد. با اینکه خانواده هوشنگ از ابتدا انگشت اتهام را به‌سمت عروس خود به‌نام لاله گرفتند اما مدرکی که نشان دهد این زن در قتل شوهرش نقش دارد وجود نداشت.

بازجویی‌های چندین‌‌باره از این زن راه به جایی نبرد تا اینکه دوسال بعد پلیس متوجه شد لاله همسر هوشنگ خط تلفنی مخفی دارد که در مورد آن چیزی به ماموران نگفته است. ضمن اینکه این تلفن به نام خودش هم نیست. لاله از چندسال قبل از طریق این خط با مردی به نام کریم در ارتباط بود.

وقتی رابطه لاله و کریم مشخص شد هر دونفر آنها بازداشت شدند و سرانجام لاله به‌دست‌داشتن در قتل شوهرش اعتراف کرد. او گفت: «از سال83 با کریم آشنا شدم و مدتی بعد این رابطه عمیق شد. چون با شوهرم اختلاف داشتم بیشتر به کریم وابسته شدم. مدتی بعد کریم به من گفت برای اینکه بتوانیم با هم ازدواج کنیم باید شوهرت را بکشیم. پیشنهاد دادم طلاق بگیرم اما او گفت شوهرت بداخلاق است و برای ما ایجاد مزاحمت می‌کند.

کشمکش من و کریم مدت‌ها ادامه داشت تا اینکه او شخصی به‌نام رحیم را به من معرفی کرد. رحیم پیک موتوری بود. قرار شد در قبال گرفتن 10میلیون‌تومان شوهرم را بکشد. رحیم و همدستش شوهرم را سوار ماشین کردند، به قتل رساندند و جسد او را به اطراف تهران منتقل کردند.»

اعترافات لاله و کریم باعث دستگیری دو متهم دیگر شد و پرونده بعد از تکمیل تحقیقات برای رسیدگی به شعبه 71 دادگاه کیفری ‌استان تهران فرستاده ‌شد. در جلسه محاکمه، بعد از اینکه رحیم به قتل اعتراف کرد و همدستش عباس هم قبول کرد حین قتل رانندگی می‌کرده نوبت به لاله رسید.

این زن نیز اتهام معاونت در قتل را قبول کرد و گفت از کارش پشیمان است اما وقتی نوبت به کریم رسید او اتهام معاونت را رد کرد و گفت از قتل خبر نداشته و اصلا رحیم را هم نمی‌شناسد و رابطه خاصی هم بین او و لاله نبوده. هیات قضات بعد از پایان جلسه محاکمه برای صدور رای وارد شور شدند و رحیم را به قصاص و سه متهم دیگر را به 15سال حبس محکوم کردند.

رای صادره توسط شعبه 13 دیوانعالی کشور درخصوص سه متهم مورد تایید قرار گرفت اما در مورد کریم نقض شد. روز گذشته یک‌بار دیگر کریم پای میز محاکمه رفت و سه متهم دیگر نیز به‌عنوان مطلع در جایگاه حاضر شدند. وقتی کریم اتهام معاونت در قتل را رد کرد، گفت: لاله بود که به من اصرار می‌کرد با هم رابطه داشته ‌باشیم. او می‌گفت چون شوهرش فامیلش است نمی‌تواند از او جدا شود و مرتب از شوهرش گله می‌کرد و می‌گفت خیلی با او بدرفتاری می‌کند. با اینکه نمی‌خواستم با او تماس داشته ‌باشم دست‌بردار نبود.

او خودش با رحیم ارتباط برقرار کرد و از او خواست شوهرش را بکشد و بعد از قتل من فهمیدم چه اتفاقی افتاده ‌است. او اتهام رابطه با لاله را هم قبول نکرد و گفت فقط با او تلفنی ارتباط داشته و چندین‌بار هم خواسته این رابطه را تمام کند. سپس لاله در جایگاه حاضر شد.

او گفت: من اصلا نمی‌خواستم شوهرم کشته ‌شود اما کریم می‌گفت اگر او را نکشیم و تو بخواهی طلاق بگیری شوهرت برایمان ایجاد مزاحمت می‌کند ضمن اینکه رحیم را هم او به من معرفی کرد. راست می‌گوید ما ارتباط تلفنی با هم داشتیم اما این کریم بود که اصرار می‌کرد با هم ازدواج کنیم.

قضات شعبه 74 با پایان جلسه رسیدگی، برای صدور رای در این خصوص وارد شور شدند.


منبع: khabaronline.ir

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز