دسته بندی
پربیننده های سیاست
بروجردی: سرها به آسمان است اما دود سفید بلند نشده است

رئیس کمیسون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس درباره نتیجه مذاکرات هسته ای گفت: هنوز سرها به آسمان است و دود سفید بلند نشده است. علاءالدین بروجردی امروز ضمن بازدید از صدا وسیمای مرکز البرز در گفتگویی افزود: با توجه به سیاست های مصوب شورای عالی امنیت ملی در عرصه مساله مهم هسته ای خوشبختانه تیم مذاکره کننده با اقتدار این سیاست ها را دنبال می کند.

وی افزود: درمقابل ما همه ابرقدرت های جهانی حضور دارند واین افتخار ما را بس که صف آرایی در مقابل جمهوری اسلامی ایران است وتعدادی از آنها از جمله آمریکا از روز اول اصرار داشتند که غنی سازی هسته ای نداشته باشیم اما به فضل الهی و برکت دانشمندان جوان هسته ای و شهدای هسته ای ما توانستیم به این دانش مسلط شویم.

وی افزود: ما در این مذاکرات چیزی را از دست نخواهیم داد بلکه این دستاورد را درهر شرایطی خواهیم داشت که به دنیا نشان دهیم ما ملتی اهل منطق، مذاکره و استدلال هستیم و همچنین درعین اینکه دفاع جانانه از حقوق ملی هسته ای خود کرده ایم اگر به توافق نهایی برسیم دو برد را خواهیم داشت برد اول همان دست یافتن به دانش هسته ای و برد دوم اعتراف آنها به حقوق هسته ای ما است.

وی افزود: اگر این روند استمرار پیدا بکند ما برد اول را خواهیم داشت و باید ببینیم توافق نهایی به کجا خواهد رسید وآن توافق نهایی در زمان دیگری شکل بگیرد وعملیاتی شود.

منبع: iribnews.com

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز